Digraf. Pracownia grafiki. Element graficzny zamykający menu główne

Wybrane realizacje

 

Alta Sp. z o.o.
Współpracujemy z firmą Alta przy tworzeniu i wdrażaniu projektu doradczego "Apteka XXI wieku". Opracowaliśmy CI dla sieci aptek oraz zajmujemy się ich bieżącą obsługą w zakresie identyfikacji wizualnej, reklamy i promocji.

 
 

Anglorama Sp. z o.o.
Magazyn dla uczących się języka angielskiego. Niszowe czasopismo ukazujące się od 1997 roku. Współpracę z redakcją magazynu rozpoczęliśmy w 1998 roku. W roku 2006 wygraliśmy ogólnopolski konkurs na nowy design dla magazynu, dzięki czemu zyskał on nowy wymiar.

 
 

Botas.pl
Zaprojektowaliśmy sklep internetowy ze sprzętem sportowym botas.pl. Początkowo serwis oferował sprzęt do sportów zimowych. Dzięki szybkiemu rozwojowi firmy oferta została poszerzona o kolejny asortyment. Jednocześnie witryna uzupełniana jest ciągle o nowe funkcje, zarówno pomagające w zakupach jak i w ich obsłudze.

 
 

Ernst Klett Sprachen GmbH
Niemieckie wydawnictwo z siedzibą w Stuttgarcie. Istnieje od ponas 150 lat. Jest jednym z największych wydawnictw edukacyjnych w Europie. Na zlecenie firmy zajmujemy się składem książkowych wydań kursów językowych oraz słowników.

 
 

Funkcjonalnosc.net.pl
Projekt mający na celu badanie funkcjonalności i użyteczności stron internetowych instytucji publicznych. Było to największe tego typu przedsięwzięcie na skalę kraju. Poza udziałem w samych badaniach mieliśmy zaszczyt projektować na potrzeby projektu materiały promocyjne, gadżety reklamowe, wzory dokumentów oraz raport podsumowujący wyniki badań.

 
 

Grupa Medica
Firma specjalizująca się w organizowaniu szkoleń i konferencji medycznych. Wykonaliśmy dla niej witrynę internetową oraz podstawowe elementy identyfikacji.

 
 

Instytut Projektów Personalnych Sp. z o.o.
Firma działająca aktywnie w dziedzinie szkoleń i doradztwa. Od początku działalności firmy zajmujemy się jej identyfikacją wizualną oraz projektowaniem, produkcją i publikacją wszelkich materiałów promocyjnych, reklamowych oraz szkoleniowych.

 
 

JDJ Bachalski Sp. z o.o.
Współpracujemy z firmą JDJ Bachalski od 1998 roku. Pośród naszych prac znajdują się katalogi, foldery, ulotki, reklamy i ogłoszenia prasowe, projekty reklamy na pojazdach i wiele innych.

 
 

Konfarm Sp. z o.o.
Grupa aptek skorzystała z naszych usług w zakresie identyfikacji wizualnej, wizualizacji zewnętrznej aptek. Zajęliśmy się projektami i produkcją elementów reklamy i promocji, takich jak plakaty, ulotki, gazetki reklamowe dystrybuowane na terenie Polski i Niemiec oraz ogłoszenia prasowe.

 
 

Le Palais du Jardin
Renomowana restauracja znana ze specjałów kuchni francuskiej zleciła nam projekt i wykonanie strony internetowej. Następnie zrealizowaliśmy wiele projektów: od wizualizacji zewnętrznej, menu, elementów identyfikacji po foldery reklamowe czy ogłoszenia i reklamy prasowe.

 
 

LektorKlett Polska Sp. z o.o.
Wydawnictwo LektorKlett jest działającym na terenie Polski członkiem niemieckiej grupy kapitałowej Ernst Klett. Nasz współpraca obejmuje projekty graficzne serii wydawniczej PONS oraz skład i przygotowanie do druku słowników, opakowań i materiałów promocyjnych.

 
 

Miejska Pracownia Urbanistyczna w Łodzi
Serię wydawniczą dla Miejskiej Pracowni Urbanistycznej zapoczątkowaliśmy dwoma folderami dotyczącymi konkursów urbanistycznych w Łodzi.

 
 

Millenium Project
Firma świadcząca usługi programistyczne. Naszym zadaniem jest projektowanie i produkcja materiałów marketingowych oraz prace graficzne na potrzeby firmy.

 
 

MM Polska Sp. z o.o.
Przedstawicielstwo niemieckiego producenta mebli medycznych. Podczas kilkuletniej współpracy zaprojektowaliśmy szereg kolejnych linii materiałów promocyjnych firmy.

 
 

ScanHoliday
Dla firmy ScanHoliday, znanego biura podróży, przygotowaliśmy kreację kampanii reklamowej w portalu Interia.pl. Przygotowaliśmy również serię ogłoszeń prasowych oraz internetowych.

 
 

Studio Forma 96
Firma zajmuje się projektowaniem i wyposażeniem wnętrz w ekskluzywne meble wiodących europejskich producentów takich jak SieMatic, Poliform czy Flexform. Od kilku lat dbamy o spójność i wysoką jakość materiałów reklamowych firmy publikowanych w czołowych czasopismach branżowych. Zajmujemy się również identyfikacją wizualną studia oraz produkcją materiałów promocyjnych.

 
 

SuperMemo World Sp. z o.o.
SuperMemo jest producentem interaktywnych programów do nauki języków obcych oraz wydawcą publikacji edukacyjnych. W ramach współpracy przygotowaliśmy oprawę graficzną serii "Rozmówki w miesiąc", pracowaliśmy nad reklamami prasowymi, plakatami oraz oprawą graficzną interaktywnych kursów językowych.

 
 

Swiecogrod.pl
Dla producenta świec drzewnych stworzyliśmy logotyp oraz stronę internetową.

 
 

Tylko praca i nauka - tygodnik
To tygodnik, który zaprojektowaliśmy od początku do końca. Winieta, układ stron, podział modułowy, zasady i wymiary występowania reklam. Opracowaliśmy również ofertę reklamową oraz specyfikację techniczną w dwóch językach dla działu sprzedaży reklam czasopisma.

 
 

WygrajWybory.pl
Serwis stworzony we współpracy z naszymi klientami, specjalistami w swoich dziedzinach. Zadaniem serwisu jest dostarczanie kompleksowych usług dotyczących kampanii wyborczych.

 
 

York Sp. z o.o.
Wiodący producent artykułów gospodarstwa domowego. Dla firmy York wykonaliśmy stronę www zawierającą obszerny katalog produktów.